Będzin 42-500 ul. Żwirki i Wigury 30a/50   Telefon: 505-011-362511-858-525

 

Jesteś tutaj: O firmie

O firmie

Uczestniczyć w każdym projekcie, stawiać wyzwania i tworzyć.

Oferować rozwiązania, jakość i cenę, które są "szyte na miarę" klienta.

Ta misja jest siłą napędową firmy ECO-VENT , która istnieje na rynku od wielu dziesięcioleci. Indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta od początku było ważnym aspektem każdego projektu. Zbudowaliśmy firmę rodzinną, która potrafi sprostać nawet najtrudniejszym wyzwaniom w szeroko pojętej dziedzinie chłodnictwa i klimatyzacji, pomimo wielu zmian, jakie zaszły na rynku w krótkim czasie.

Dogodna lokalizacja w centralnej Polsce oraz szereg współpracujących firm we wszystkich częściach kraju sprawiają, że firma może zaoferować sprawną obsługę zarówno potencjalnym, jak i obecnym klientom. Nowoczesny, duży zakład, w skład którego wchodzi część projektowo-biurowa, magazyny, sale szkoleniowe i hale produkcyjne, stanowi silne i elastyczne zaplecze dla realizowanych projektów. Całość spajają ludzie, którzy pracują tu od wielu lat, współtworząc i rozwijając ECO-VENT.

Jesteśmy dziś grupą kilkudziesięciu osób, które posiadają specjalistyczne przygotowanie i potrafią sprostać każdemu wymagającemu projektowi z zakresu chłodnictwa i klimatyzacji.

Oferujemy szeroki zakres usług:

  • Wsparcie projektowe
  • Kompleksowa dostawa urządzeń HVACR
  • Wsparcie instalacyjne
  • Gwarancja i serwis pogwarancyjny.

Naszym klientom, zarówno osobom prywatnym, jak i firmom, jesteśmy w stanie zaoferować kompleksowe rozwiązania instalacji klimatyzacyjnych i chłodniczych dowolnej wielkości.

Siedziba ECOVENTIL oraz magazyn główny znajdują się w Będzinie. Dzięki sprawnej logistyce możemy szybko reagować na potrzeby klientów w całej Polsce.