Będzin 42-500 ul. Żwirki i Wigury 30a/50   Telefon: 505-011-362511-858-525

 

Jesteś tutaj: Oferta Klimatyzacja

Klimatyzacja

Projektowanie i montaż klimatyzacji

Od wielu lat klimatyzacja jest nieodłącznym elementem każdej inwestycji. Klienci indywidualni instalują klimatyzację w swoich domach lub mieszkaniach ze względu na coraz cieplejszy klimat w kraju. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom, od wielu lat wdrażamy systemy klimatyzacji w dużych obiektach komercyjnych i przemysłowych.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać wycenę

Podstawowa charakterystyka działalności w zakresie klimatyzacji

Usługi w zakresie projektowania i budowy klimatyzacji obejmują:

  • W przypadku mniejszych pomieszczeń należy stosować system klimatyzacji typu SPLIT.
  • Systemy klimatyzacji bezpośredniej typu multi i VRF, które integrują jednostki zewnętrzne, obsługują większą liczbę jednostek zewnętrznych.
  • Systemy klimatyzacji kanałowej, które współpracują z systemami wentylacyjnymi.
  • Maszyny i urządzenia do instalacji systemów wody lodowej

Posiadamy produkty niemal wszystkich czołowych producentów urządzeń klimatyzacyjnych - LG Samsung, Daikin Toshiba, Mitsubishi Electric i MDV.

Klimatyzatory przemysłowe o dużej wydajności

Nasze klimatyzatory przemysłowe charakteryzują się wysoką wydajnością i wysoką sprawnością. Klimatyzatory te mogą być stosowane w dużych pomieszczeniach. Znajdują również zastosowanie w biurach i halach produkcyjnych. Nasze sprawdzone systemy są w stanie wytrzymać najtrudniejsze warunki otoczenia. W naszej ofercie dostępne są również systemy klimatyzacji typu Split. Zajmujemy się całym procesem, od projektu po instalację w obiekcie. Nie musisz szukać wykonawców inwestycji osobno.

Nasza firma oferuje istotną usługę: projektowanie klimatyzacji. Każdy obiekt jest wyjątkowy i ma swój własny układ. Systemy te muszą spełniać wszystkie obowiązujące przepisy, szczególnie jeśli są stosowane w przemyśle farmaceutycznym lub spożywczym. Przed zainstalowaniem urządzeń konieczne jest opracowanie kompletnego planu. Obejmuje on kosztorys oraz listę możliwych rozwiązań. Dysponujemy fachową wiedzą, która pozwoli nam zaplanować całą inwestycję tak, aby zmieścić się w budżecie, a jednocześnie zapewnić sprawne działanie systemu przez wiele lat. Klimatyzatory w środowiskach przemysłowych muszą być wydajne.