Będzin 42-500 ul. Żwirki i Wigury 30a/50   Telefon: 505-011-362511-858-525

 

Jesteś tutaj: Oferta Chłodnictwo

Chłodnictwo

Chłodnictwo

Oferujemy usługi w zakresie instalacji wentylacji i klimatyzacji. Zajmujemy się również dystrybucją i instalacją systemów chłodniczych. Możemy sprowadzić najwyższej jakości urządzenia chłodnicze uznanych producentów. Oferujemy naprawę i konserwację urządzeń chłodniczych.

Urządzenia chłodnicze: Funkcja

Urządzenia chłodnicze mają za zadanie usuwać ciepło z chłodnego otoczenia, tak aby temperatura była niższa od temperatury otoczenia. Innymi słowy, celem sprzętu chłodniczego jest zapewnienie komfortu w biurach i domach prywatnych, a także w przestrzeniach komercyjnych.

Świadcząc usługi projektowania i instalacji urządzeń chłodniczych, stosujemy dwa rodzaje agregatów: agregat skraplający, który jest używany w sektorach komercyjnych, oraz agregat skraplający ZEAS. Utrzymują one idealną temperaturę i są bardzo ciche. Innym rozwiązaniem jest CONVENI PACK, który utrzymuje temperaturę na żądanym poziomie przez cały rok.

Urządzenia chłodnicze są szczególnie polecane do wszystkich rodzajów budynków, w tym biur, sklepów, magazynów i szpitali. W miejscach, gdzie ważna jest kontrola temperatury. Urządzenia chłodnicze mogą być wykorzystywane do obniżania temperatury do poziomu niższego niż temperatura na zewnątrz obiektu.

Nasze usługi obejmują instalację i konserwację urządzeń chłodniczych

Terminowo i rzetelnie realizujemy zamówienia na instalację i konserwację urządzeń chłodniczych. Sprzęt zgodny z wszelkimi normami, sprowadzany od najlepszych producentów, objęty wieloletnią gwarancją. Nasza działalność obejmuje montaż agregatów całorocznych z wykorzystaniem systemu CONVENI PACK, jak również systemów montażowych takich jak agregat skraplający, w tym agregat skraplający ZEAS. Urządzenia te charakteryzują się wysoką trwałością i cichą pracą.