Będzin 42-500 ul. Żwirki i Wigury 30a/50   Telefon: 505-011-362511-858-525

 

Jesteś tutaj: Serwis 24/7

Serwis 24/7

Serwis 24 godziny na dobę

Profesjonalny, dostępny i elastyczny serwis urządzeń chłodniczych jest integralną częścią każdego projektu. Zdajemy sobie sprawę, że na dostawcach i wykonawcach projektów spoczywa duża odpowiedzialność w tej branży, dlatego stworzyliśmy system monitorowania i serwisowania urządzeń chłodniczych.

Przez cały rok

Możemy reagować na zgłoszone lub zaobserwowane awarie i monitorować systemy chłodnicze przez 24 godziny na dobę, 365 dni w roku kalendarzowym. Klienci podpisali umowy, które pozwalają nam monitorować i naprawiać wiele setek urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych. Każda zgłoszona lub zaobserwowana awaria podlega ścisłym limitom czasowym. Powierzyli nam swoje obiekty najważniejsi klienci w branży. Oferujemy profesjonalne usługi chłodnicze.

Profesjonalna konserwacja urządzeń chłodniczych

Regularna konserwacja jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania urządzeń chłodniczych. Nasz serwis chłodniczy obejmuje uzupełnianie specjalnych czynników, które są wykorzystywane w całym systemie. Na bieżąco kontrolujemy ich działanie i reagujemy na wszelkie nieprawidłowości. Z konserwacji urządzeń chłodniczych mogą korzystać zarówno przedsiębiorstwa, jak i klienci indywidualni. Oferujemy również projektowanie i budowę kompletnych systemów. Obejmuje to komory mroźnicze dla zakładów produkcyjnych, sklepów, restauracji i innych placówek. Możemy dopasować rozwiązanie do Twoich potrzeb.

Nasza firma oferuje usługi chłodnicze w przystępnych cenach. Stosujemy nowoczesne metody, aby uzyskać zadowalające efekty. Szybko reagujemy nawet na najtrudniejsze usterki i działamy sprawnie. Każde urządzenie chłodnicze w końcu traci sprawność. Dlatego tak ważna jest konserwacja tego sprzętu. Prosimy o poświęcenie chwili na zapoznanie się ze szczegółami naszej oferty. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące oferowanych przez nas usług.